SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira ne lagjen e Muahxherve u gatshem.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '19
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
184 m²
ID e produktit :
199724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet Lokali me qira ne lagjen e Muhaxherve, i gatshem dhe funksional, siperfaqja 184m2, çmimi 800 € 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »