SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 4 katshe afer Medreses.
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
199725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 300m2,adresa te Medreza ne anen e kundert te rruges mbi hekurudh(15 minuta prej Qendres).
Shtepia ka 4 kate, 7 dhoma ,eshte e gatshme si mrenda dhe jasht mundsi ndarje sistem banesor
Qmimi 105.000euro (i negociueshem)ose ndrrim banese ne Prishtine plus kompezim.
Per me shum info na kontaktoni ne nr: 049210944Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liburn
Prishtinë
044210944
Medresa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »