SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani _2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Dardania, banesa gjendet ne katin perdhese, eshte komplet e mobiluar, 80m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- ballkon
- koridor
- shpajz
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 641-794
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »