SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 100m2 me qira në lagjen Kalabria
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 100m2 me qira në lagjen Kalabria
Banesa gjendet në lagjen Kalabria - Emshir në ndërtesën e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Lesna, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
2 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë me tryezari;
1 Banjo;
1 WC;
1 Ballkon;
1 Koridor;

ID: T00187

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 045/559-966
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »