SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne lagjen Dardania ne Prishtine
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
199756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen 80m2 ne Dardani perball shkolles fillore “Dardania” ne Prishtine. Banesa sapo eshte renovuar edhe bukur e mobiluar. Posedon 2 dhoma gjumi, dhome e ndejes, kuzhin, banjo, koridor, e pershtatshme per parking, posedon lift, nxemje qendrore. Preferohet per familjar dhe nderkombetar. Kontakt. 044/184-661

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
nusret
Prishtinë
044184661
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »