SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 90m2 me qira në lagjen Arbëria
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 90m2 me qira në lagjen Arbëria
Banesa gjendet në lagjen Arbëria, afër qendrës tregtare MiniMax, në objektin banesorë të ndërtuar nga Berisha Group dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 WC
2 Ballkona

ID: T00258

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 045/559-966
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »