SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Ulpiane te Simfonia -
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
199766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, te simfonia. Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te pa lift. Nuk ka nxemje qendrore me termokos.

*Nuk leshohet per studenta.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Koridor

Qmimi: 220 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »