SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne lagjen Kalabria, Prishtine
Çmimi :
€920.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
137 m²
ID e produktit :
199767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Kalabria, banesa eshte ne ndertimin e Lesnes, gjendet ne katin pare eshte gjitha e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim, gjithesej ka 137m2 ku perbehet prej :

- Salloni i madhe dhe kuzhina
- 3 dhoma gjumi
- 2 koridore
- Shpajz
- 2 banjo dhe WC
- 2 ballkona

( Posedon dhe garazhin )
Cmimi 920 euro per m2.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »