SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
199769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira ne Arberi ish Dragodan, lokali gjendet pran shkolles se re ngjitur me shkallet e Dragodanit dhe eshte 50 m2. Jepet me gjith inventar.
Informata rreth publikuesit
Rent Easy
Prishtinë
+37744774508
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »