SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 77m2 në Aktash
Çmimi :
€99,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet në një pozitë shumë të mirë dhe afër qendrës së kryeqytetit.Banesa është në katin e 4-të dhe ka një siperfaqe prej 77m2 (netto) ,të cilat po ashtu i posedon edhe në fletën poseduese,kurse siperfaqe të shfrytëzueshme i ka 92m2 (Brutto).Banesa është me pamje drejt Jugut.Objekti Banesor po ashtu posedon ngrohjen qendrore nga qyteti (Termokosi),dhe ashensorin i cili funksionon 24/7.Banesa ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite
Kuzhina me Tryezari
Një Shpajz
Koridori
Dy Dhoma Gjumi
Një Banjo
Dy Ballkona

Çmimi : 99.000 € (I Diskutueshëm)
Banesa shitet e mobiluar!

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »