SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Rr.B te Royal Mall 88m2 me Termokos pa mobile
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Rr.B te Royal Mall 88m2 me Termokos pa mobile

Leshohet banesa me qera ne rrugen B perkatesisht ne objektin e Royal Mall.
Banesa eshte e madhe 88m2 dhe ka kete renditje
Salloni me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo
WC
Ballkon
Koridor.
Banesa eshte e pajisur me ngrohje qendrore nga Termokosi.
Lokacioni i baneses eshte shume i pershtatshem sepse gjendet ne nje nga objektet me te mira te ndertuara,
posedon parking te mjaftueshem dhe gjithashtu e ka edhe qendren tregtare ne objekt.
Banesa mund te perdoret per banim apo ndonje zyre.
Qmimi:350E

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »