SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 65m2 ne shitje te Qafa !DELTA
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
199785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa super e renovuar 65m2 netto ne shitje te "Qafa" ne nje pozite mjaft te favorshme dhe te pershtatshme
Banesa ndodhet ne katin e katert ( pa ashensor) ndersa ka ket renditje
- Dhome ndeje
- 2 Dhoma fjetje
- Banjo
- Wc
- Ballkon me nderlidhje nga dhoma e gjumit dhe ndejes
Posedon dokumentacion te rregullt qe perkthehet direkt ne komune, eshte renovuar se fundi totalisht
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »