SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 74m2 me qira te Sllovenia Sport !DELTA
Çmimi :
€360.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
199787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 74m2 me qira te "Sllovenia Sport" afer albi market ne rr "Tring Smajli"
Banesa ndodhet ne katin e peste me ashensor funksional gjate tere kohes, kategorizohet me kete renditje
- Dhome ndeje me kuzhine dhe tryezari
- 2 Dhoma fjetje
- Banjo
- Ballkon
Banesa ka ndricim gjate tere kohes, ka terrase te mire qe mund te shfrytezohet gjate kohes suaj te relaxit me ndonje kafe
Eshte extra e mobiluar, ofrohet per familjare me qendrim afatgjate, depoziti i obliguar
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »