SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani _per zyre
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Dardani, mbi Kurriz, banesa eshte gjendet ne katin e 1-re, eshte gjysem e mobiluar, 110m2, leshohet per zyre, ordinance etj.
Banesa posedon:
- tri dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »