SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Emshir_ 2+1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Emshir afer Stacionit te Autobuseve
te Prishtina Stars, banesa eshte moderne, komplet e mobiluar, ndertesa ka dy lifta funksional, 84m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 400euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/393-777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »