SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani
Çmimi :
€225.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
ID e produktit :
199797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Dardani afer Restaurant Durovniku. Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje.

- Sallon me kuzhinë
- Një dhome gjumi
- Banjo, koridor si dhe
- Ballkon, shpajz

Agjensioni UNIK Prishinë

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511

Ede
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »