SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Breg te Diellit _ 1+1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Breg te Diellit, banesa gjendet ne katin e 4-te, eshte komplet e mobiluar, 50m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 200euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/393-777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »