SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHTËPI ME QIRA LAGJJA JONË
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
240 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
199801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Lagjja jonë,kati:dy katëshe(II)sipërfaqja:240m2.
Shtëpia posedon: kati I parë(I) një dhomë gjumi,sallon me kuzhin,një banjo,dhe terasë kati i dytë(II) tre dhoma gjumi,një banjo,koridor,dhe terasë
Shtëpia posedon: garazhd,nxemje me rrymë dhe me pelet.
Çmimi:700€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »