SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira Per Studenta ose Familjar
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
199803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te kompleksi Dardha afer stacionit autobuseve shume epershtatshme per familjar ose edhe studenta.

Banesa ka 70m2 dhe ka kete rradhijte:

-Dhome dite
-2 Dhoma gjumi
-Kuzhine
-Banjo
-Terase

Banesa eshte komplet e mobiluar si dhe ka nxemje qendrore(Termokos),kati 5.Banesa lirohet prej 15 Shtatorit

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511

Ble
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »