SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani _ 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Dardani, te banesat e gjelberta, banesa gjendet ne katin e 3-te, eshte komplet e mobiluar, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/393-777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »