SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 82m2 me qira te 4 llullat !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
199807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 82m2 me qira te "4 llullat" ose saktesisht mbrapa Xhamise
Ndodhet ne katin e pare, banesa ka ket renditje:
- Dhome ndeje me kuzhine dhe tryezari
- 2 Dhoma fjetje
- Banjo
- Wc
- Ballkon
Ka ndricim gjate tere kohes, ngrohje qendrore me kalldaj (rryme)
Ofrohet per afatgjate, depoziti i obliguar
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »