SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET SHTEPIA ME QERA NE PRISHTINE (KODI; 667/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
199808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni “Jeti shpk) jep me qera nje shtepi e cila gjendet ne Prishtine, me saktsisht ne rrugen per Germi.
Shtepia eshte dy kateshe , ka 240 m2 dhe posedon;
Sallon-Kuzhine , 4 dhoma te gjumit , 2 shpajza , 2 banjo si dhe 1 ballkon.
Cmimi per kete shtepi eshte 800 euro muaji (I diskutueshem)

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »