SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Rugen B_per zyre
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Rrugen B, banesa eshte e pa mobiuar, ka te montuar vetem kuzhinen, leshohet edhe per zyre, gjendet ne katin e 1-re, 86m2
Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 230€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/393-777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »