SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
199816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia tre katëshe me 6 Ari.
Kati i parë përdhesë  posedon: sallon me kuzhinë dhe një garazhdë.  
Kati i dytë: posedon një sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo.
Kati i tretë: posedon tri dhoma gjumi njëra prej të cilav ka dalje në ballkon dhe një  banjo.
Shtëpia është e gatshme për banim.
Gjendet në lagjen “Dheu I Bardhë”
Çmimi i shtëpisë është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »