SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira Zyrja Moderne në Prishtinë
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:27
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
199818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjindet në Lagjen e Muhaxherëve ,afër Hotel Afa.Zyrja ka një siperfaqe totale prej 110m2 dhe eshte e pajisur me të gjithë inventarin e nevojshëm për ndonjë zyre.Po ashtu zyrja posedon ngrohjen qendrore me rrymë,dhe kondicionerin.Zyrja është e ndarë në 4 njesi.

Çmimi : 1100 € (I diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: +383 44 799 407 Viber & Whatsapp
Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »