SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje 116 m2 3Dh.Gjumi afer Super Viva 750E/m2
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
116 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ne shitje 116 m2 3Dh.Gjumi afer Super Viva 750E/m2

Shitet banesa ne kompleksin Blini afer Super Vives.
Banesa gjendet ne katin e 8 (parafundit) dhe posedon lift i cili punon vazhdimisht.
Banesa eshte e madhe 115.5 m2 dhe ka kete renditje:
Salloni me Kuzhine
3 Dhoma Gjumi
Banjo
Wc
Ballkon
Koridor.
Banesa eshte e orientuar ne Lindje.
Posedon parking te mjaftueshem per banoret e kompleksit.
Gjithashtu edhe parkun per femij.
Parakontrata behet tek Noteri.
Qmimi:750E/m2

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »