SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira Banesa në Qendër të Prishtinës
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:09
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
199836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka një lokacion tejët të mirë,në njërën nga rrugët më frekuentive të Prishtinës afër Pallatit të Rinisë,është në katin e 1-rë dhe ka një siperfaqe prej 60m2 brutto,dhe është e ndarë në 3 njesi,koridori dhe një banjo me dush kabinë.Banesa është e sapo renovuar në tërësi.Banesa ka po ashtu edhe ngrohjen qendrore nga qyteti (Termokosi),hyrja posedon interfonin,dhe ka pastrim të hyrjes në baza javore.Banesa ipet me qira për një afat të gjatë kohor,vetëm për ndonjë shfrytëzim afarist - zyre,jo për banim.

Çmimi : 400 € (I Padiskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: +383 44 799 407 Viber & Whatsapp
Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »