SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokal 264m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
264 m²
ID e produktit :
199839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet hapesire afariste (lokal) 264m2 me qira ne "Qender" te qytetit ne nje pozite mjaft te favorshme
Lokali ndodhet ne katin e pare dhe te dyte, kane nderlidhje me njera tjetren ndersa hapesirat jane te favorshme per zhvillimin e veprimtarive te shumta e sidomos bankave
Ofrohet per kontrate afatgjate minimum 3 vjecare me mundesi vazhdimi
Nje qira depozite e obliguar
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »