SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 50m2 me qira ne Tophane !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
199842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 50m2 me qira ne "Tophane" prane kolegjit Riinvest
Banesa ndodhet ne katin e tete ( i fundit) me ashensor funksional me chip, me ket renditje:
- Dhome ndeje me kuzhine
- Dhome fjetje
- Banjo

Banesa ka ndrcim gjate tere kohes, ngrohje qendrore me kalldaj (rryme) ndersa ka edhe mirembajtjen e shkalleve dhe ashensorit
E favorshme per cift
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »