SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 86m2 me qira ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
199844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese super komforte 86m2 me qira ne "Dardani" saktesisht ne kompleksin Beni Dona
Banesa ndodhet ne katin e tete me ashensor funksional gjate tere kohes me chip, ndersa ka ket renditje:
- Dhome ndeje me kuzhine (moderne)
- 2 Dhoma fjetje
- Korridor
- Ballkon
- Banjo

Banesa shquhet per ndricim te mire gjate tere kohes ndersa ka pamje te paster nga qyteti, mobile teresisht te reja dhe funksionale
Ndërtesa ka ashensor, ujë 24h, ngrohje qendrore me kalldaj (rryme) dhe ka roje sigurimi
E favorshme per familjare me qendrim afatgjate, depoziti i obliguar
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »