SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 98m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
ID e produktit :
199847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 98m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1" saktesisht afer Chelsea Point
Banesa ndodhet ne katin e trete me dy ashensor funksional gjate tere kohes, punimet e objektit priten te perfundojne gjate fundvitit eventualisht ne tre muajt e pare te vitit 2019
Objekti dot kete parking te mjaftueshem per cdo banore dhe mysafir, furnizim me uje gjate tere kohes, izolim termik dhe aukustik me tulla dhe shtrese termoizoluese dhe aukustike, dritare nga PVC me tre xhama, instalime te ujesjellesit geberit (silent), roletna te teknologjise me te fundit
Banesa ka kete renditje:
- Dhome ndeje me kuzhine
- 3 Dhoma fjetje
- Banjo
- WC
- Depo
- Ballkon

Dokumentacion te rregullt qe perkthehet direkt tek noteri, objekti ka leje ndertimi
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »