SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa tek banesat e hinta ne Br.diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
199850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen me qira te banesat e Hinta ne bregun i diellit,
Rr.Vllezerit Gervalla -Blloku 7 Hy.4 kat.4

Banesa gjindet pran rruges B,perball Royal Mall.
Banesa është ndertim i vjeter me plan urbanistik parking, park lodrash dhe e gjithë infrastruktura e duhur per banim.

Banesa eshte e renovuar.

Ka nxemje qendrore me termokos.

Banesa ka kete permbajtje

Dhome dite me kuzhine (kuzhina komplet)
Dhome gjumi. (Mobiluar)
Banjo. (Kompletuar me te gjitha)
Koridor
Ballkon. (kah lindja)
Ne ballkon eshte e vendosur qadra per hije qe vendoset dhe terhiqet ne menyr te lehte sipas nevojes.

Banesa është e gatshme per vendosje te menjëhershme!

Banesa leshohet vetem per familjare apo njerz qe punojne (jo per studenta!!!) dhe per afat te gjate qendrimi

Nuk bashkpunoj me agjensione!!!


Qmimi sipas marrveshtjes.

Nr kontaktues: 044150136

044150136- Viberit dhe WhatsApp


BELI
Informata rreth publikuesit
Beli
Prishtinë
37744150136
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »