SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Kalabri, Lesna “Riera”, Kati 5 – 91.65 m2
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
9165 m²
ID e produktit :
199852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:
1 sallon dhe kuzhine
2 dhoma gjumi
2 banjo
ballkon dhe koridor
Banesa gjendet përball spitalit Amerikan Kompleksi Riera
“Lesna” Kati 5 /91.65 m2, Çmimi€ 800
Për metër katrorë

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENSIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181
selami.murturi@gmail.com

+383( 49) 545 181
+383( 44) 374 331
Informata rreth publikuesit
LIRZA
null
37744374331
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »