SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne lagjen Bregu i diellit
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
199854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte me te gjitha elementet per banim dhe posedon dy dhoma gjumi,sallon me kuzhin,banjo,dy ballkona, garazh per parkingun e vetures gjendet tek salla 1 tetori.Te interesuarit te kontaktojn ne numrin 045551469

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Donat
Prishtinë
37745551469
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »