SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
🔵Shitet banesa te "Royal Mall"📌 në rrugën "B"
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199856
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
🔵Shitet banesa te "Royal Mall"📌 në rrugën "B"
Banesa është në katin e 4 , ka sipërfaqe prej 89m2 me këtë renditje :
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Wc
-Ballkon

Çmimi i banesës është 1250euro/m2✅

Në shitje është edhe garazha
Çmimi për garazhë sipas marrëveshjes

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në :
đź“ž044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
📧E-mail | omegaprishtina@gmail.com

"OMEGA" Patundshmëri - RealEstate

Teknika e ndërtimit të Objektit është me standarde të rregulluara sipas Ligjit të ndërtimit Europian:
Fasada termike është e inspiruar nga stili BAROK.
• Muret e jashtme kanë trashësi 35cm, dhe përmbajnë këto shtresa: Blloku 25cm, lesh guri 10 cm, fasada dekoruese e inspiruar nga stili BAROK.
• Muratimi ndarës ndërmjet banesave me trashësi 30cm përmban këto shtresa: Blloku 12cm, izolimizanor 2cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm.
• Muratimi ndarës akustik brenda banesës me trashësi 16cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm.
• Konstruksioni mes-katësh me izolim termik dhe zanor.
• Ashensorë panoramik (xhami) të prodhuesit Gjerman me shpejtësi të madhe.
• Çdo kat ka dyer emergjente për mbrojtje nga zjarri.
• Granit natyral në shkallë dhe korridore të përbashkëta të pjesës së brendshme.
• Dyert e Banesave janë dyer të blinduara Italiane me kualitet të lartë.
• Dyert në Dhoma të standardeve të larta Gjermane.
• Dritaret në tërë kompleksin janë me 3 goma dhe 2 xhama termik, me Low-E xham.
• Dritaret përmbajnë roleta me fletëza alumini termik.
• Parket ekskluziv prej bambusi të klasit të parë.
• Keramika është e klasit të parë dhe sanitari moderne, WC guaca të montuara në mur të tipit Geberit.
• Nxemja është e kycur në rrjetin e qytetit- TERMOKOS.
• Ujë të garantuar 24h me depozita lokale, shtypja e rregulluar edhe me pompa digjitale.
• Rrejti i telefonisë, internetit dhe kabllovikut.
• Monitorimi i kamerave në hapësirat publike.
• Qasje nga hyrja në Banesë me interfon modern.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »