SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Arberi (Dragodan) te Komuna e Re + Garazh
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
/
Postuar :
25 Gusht '18
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
199858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne hyrje te Arberis mbrapa Boro Ramizit, eshte shume afer qytetit. Banesa eshte ne katin e 2, e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Sallonin me Kuzhine,
– 2 dhoma te gjumit,
– Ballkonin,
– Banjon, dhe
– Koridorin.

Banesa po ashtut ka edhe Garazh.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
045 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com 
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »