SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Ulpianë, përball Interexit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
ID e produktit :
199860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në Ulpianë, përball Interexit, D6 hyrja 3, kati i 4, ka 47m2 me termokos, eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-dhome e fjetjes,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »