SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
199861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me 8 Ari, e ndarë në dy pjesë.
Shtëpia ka nje punim prej druri të kualitetit të lartë.
Oborri është i shtruar në kocka dhe një pjesë gjelbrim.
Posedon dhe një terac me pamje nga i gjithë qyteti.
Shtëpia gjendet në lagjen “Kodra e Dëshmorëve”.
Çmimi është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »