SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Garsoniera në Ulpianë
Çmimi :
€42,900.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '20
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
33 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Parking Rrugor
ID e produktit :
199862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garsoniera ka një pozitë tejët të mirë dhe është afër tregut të gjelbërt dhe parkut.Garsoniera është në katin e 5-të dhe ka një siperfaqe prej 33m2 (netto),të cilat i posedon edhe në fletën poseduese.Objekti banesor po ashtu posedon edhe ngrohjen qendrore nga qyteti (Termokosi).Garsoniera ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite (e njëjta përdoret edhe si dhomë gjumi)
Kuzhina
Koridori dhe
Një Banjo

Çmimi : 42.900 €

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: +383 44 799 407 Viber & Whatsapp
Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »