SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 126m2 (neto) në shitje në Fushë Kosovë
Çmimi :
€73,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
126 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
199870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 126m2 (neto) në shitje në Fushë Kosovë
Banesa gjendet në Fushë Kosovë, në objektin e ndërtuar nga Tregia që gjendet në rrugën Nënë Tereza (përballë sallonit të mobiljeve MOB IN). Banesa është tërësisht e mobiluar (shitet me mobilje) dhe është në katin e IV-të. Banesa ka edhe pranim teknik (Flete Poseduese)
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
3 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
1 WC;
1 Shpajz;
2 Ballkona;

ID: T10260

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »