SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Dardani per Studenta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
199871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira ne lagjen Dardania, eshte e mobiluar komplet dhe eshte e pershtatshme per studenta.

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Tri dhoma gjumi
- Banjo, koridor si dhe
- Ballkon dhe shpajz

Agjensioni UNIK Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
bed
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »