SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Ulpiane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Parking Rrugor
ID e produktit :
199874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne lagjen Ulpijana. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme. Gjendet afer Beni Dona

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Një dhome gjumi
- Banjo, koridor si dhe
- Ballkon

Agjensioni UNIK Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511

imu
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »