SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Aktash Per Studenta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
199876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira banesa ne lagjen Aktash, banesa eshte e mobiluar dhe eshte me termokos. Preferohet per familjar ose per studente.

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo, koridor si dhe
- Ballkon

Agjensioni UNIK Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511

Nka
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »