SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera merapa Hotel Sirius
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
199878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet merapa Hotel SiriusEshte ndertim i riTe gjitha mobiljet dhe paisjet jon te rejaBanesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin,dy dhoma gjumi,nji shpaiz,banjo,koridori dhe ballkoni

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mirvete
Sllatina E Madhe
044333898
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »