SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepi ne lagjen Vneshtat (Kolovice e re)
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Viti i ndërtimit :
2011
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
19988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi e re, e ndertuar 2 vjet me pare me 240m hapsire banuese dhe 5 ari toke.
Shtepia ne katin e pare ka 2 nivele, kati dyte plus nenkulmi.
Salloni (qendrimi ditor) naltesia e tavanit afer 4m, 4 dhoma te fjetjes, 2 banjo me WC dhe 2 korridore.
Leje ndertimi plus leje per veprimtari biznesi (depo)
Infrastrukture e urbanizuar nga komuna me asfalt, rryme dhe uje deri ne shtepi.
Shtepia eshte e fasiluar me internet, telefon fix, TV cable dhe alarm te sigurise.
Rezervoar uji ne kulm.
Nxemje qendrore me rryme.

Cmimi i shtepise eshte 150.000€

Cmimi mund te negociohet,

Nr kontaktues:
044 136 105
Informata rreth publikuesit
Ylber
Prishtinë
044 136 105
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »