SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 38m2 (Garsoniere) në shitje në lagjen Arbëria
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
199880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 38m2 (Garsoniere) në shitje në lagjen Arbëria
Banesa gjendet në lagjen Arbëria, në objektin e kompanisë Pushkolli, që gjendet përballë Ambasadës së Amerikës dhe është në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje me kuzhinë;
1 Banjo;

ID: T10262

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »