SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 50m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
199890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 50m2 ne shitje ne "Ulpiane" ne rrugen "Muje Krasniqi" ne renditjen e banesave afer restorant Simfonise
Banesa ndodhet ne perdhese e favorshme qe ne te ardhmen te shnderrohet ne lokal, Eshte komplet e renovuar me dokumentacion te rregullt. Ka pamje para dhe mbrapa rruges duke mundesuar qasje te lehte dhe te pershtatshme per zhvillim veprimtarie
Posedon nje njesi hapese (pritese), njesi tjeter me te vogel, kuzhine, korridor, banjo dhe dy ballkona
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »