SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ,Prishtin 300€
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
199891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepim banes me qira ne ulpian te fontana kemi tri dhoma , kuzhin,banjo,koridor dhe ka 74m2

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Kosovo
044 341 049
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »