SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet objekti afarist 440m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
440 m²
ID e produktit :
199949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet objekti afarist 440m2 me qira ne Qender te qytetit afer sheshit.
Objekti ndodhet nje nje zone shume te frekuentuar te qytetit me qasje direkte ne rruge dhe eshte shume i pershtatshem per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme si: Zyre, call center, butik dhe veprimtari te ndryshme.
Objekti ne fjale eshte i ndare ne kater njesi:
-Kati perdhese me siperfaqe te shfrytezueshme prej 120m2
-Kati i I-re me siperfaqe te shfrytezueshme prej 120m2 dhe nje banjo
-Kati i II-te me siperfaqe te shfrytezueshme prej 120m2 dhe nje banjo
-Kati III-te ka nje siperfaqe prej 80m2 e cila eshte e ndare ne 3 njesi: per zyre, banjo dhe terase 40m2.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »