SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa me qera e tipit Garsonjere ne Ulpian
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
199961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qera e tipit Garsonjere në lagjen Ulpiana pranë shkollës fillore Hasan Prishina, banesa është e inkuadruar me nxemje të qytetit(termokos),është komplet e mobiluar, renditet në katin e dytë të banimit e cila posedon:
*Sallon ndaras nga Kuzhina,
*Banjo,
*Koridor
Çmimi 170€
Për info 044780999(viber)
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Code 10255
Ps: në çmim përfshihet pagesa e faturave të ujit dhe mbeturinave
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »